Dofinansowanie

Milo nam poinformować, że kwartalnik edukacji ekologicznej MiniLO&Aniela został włączony w programy edukacji ekologicznej, realizowane poprzez współfinansowanie Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz koordynowane przez partnerów.


Prenumerata czasopisma dla szkół (podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych) w województwie dolnośląskim dofinansowana jest ze środków WFOŚiGW we Wrocławiu. Poglądy autorów i treści zawarte w czasopiśmie nie zawsze odzwierciedlają stanowisko WFOŚiGW we Wrocławiu.


 

Program edukacji ekologicznej realizowany przez zakup prenumeraty czasopism ekologicznych dla placówek oświatowych województwa śląskiego na rok 2015 dofinansowany jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Treści zawarte w publikacji nie stanowią

oficjalnego stanowiska organów WFOŚiGW w Katowicach.

Partnerem w realizacji zadania Program edukacji ekologicznej realizowany przez zakup prenumeraty czasopism ekologicznych dla placówek oświatowych województwa śląskiego na rok 2015 jest Śląski Ogród Botaniczny.

 

 

 

 

 

 

Prenumerata obejmuje m.in. czasopismo „MiniLO&Aniela”.

2018-07-18T10:14:10+00:00 5 września 2014|