XII Międzynarodowa Konferencja Lean Management 2012

Wydarzenie archiwalne
29-31 maja 2012r – Wrocław

Lean Enterprise Institute Polska już po raz dwunasty zorganizował międzynarodową konferencję LEAN MANAGEMENT, największe i najbardziej prestiżowe tego typu wydarzenie w naszym kraju.


Konferencja ma na celu prezentację najnowszej wiedzy i osiągnięć z zakresu szczupłego zarządzania oraz pomoc przedsiębiorcom we wdrażaniu lean thinking w ich strategiach biznesowych. Formuła konferencji oparta jest na wykładach i warsztatach prowadzonych przez czołowych ekspertów światowych oraz na praktycznej analizie konkretnych przypadków (case studies). W tym roku obok tematyki tradycyjnie zaadresowanej do przedsiębiorstw produkcyjnych zaplanowany został specjalny – strumień dla przedsiębiorstw i procesów usługowych z elementami Six Sigma.

XII Międzynarodowa Konferencja Lean Management

Konferencja skierowana jest do bardzo szerokiego grona osób interesujących się tematyką Lean Management: do najwyższej kadry zarządzającej przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, średniej kadry zarządzającej, specjalistów z przedsiębiorstw dążących do ciągłego doskonalenia, praktyków z przedsiębiorstw przemysłowych i organizacji biznesowych z kraju i zagranicy, przedstawicieli branży finansowo-administracyjnej oraz zaawansowanych i początkujących praktyków Lean.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.lean.org.pl (zakładka Konferencja)

MM_Damian 2018-08-08T09:33:03+00:00 29 czerwca 2012|