Trwają spotkania EkoEdukatorów

Jesteśmy w trakcie cyklu spotkań poświęconego edukacji globalnej w kontekście gospodarki odpadami.

W tym tygodniu odwiedziliśmy Poznań i Gdańsk. Na spotkaniach poruszyliśmy problem globalnych efektów tego, w jaki sposób gospodarujemy odpadami. W trakcie części warsztatowej pojawiło się dużo pytań i kontrowersji, które rozwialiśmy dzięki dyskusji z Klubowiczami.

Ponadto gościliśmy ekspertów z Regionalnych Ośrodków Debaty Międzynarodowej, z którymi można było porozmawiać o wymiarze lokalnym edukacji globalnej i omówić możliwość współpracy. Miłym akcentem warsztatów było przekazanie przez nas wyróżnienia i nagród w postaci 30 egzemplarzy kwartalnika edukacji ekologicznej MiniLO&Aniela i figurek sówek dla 2 Pań EkoEdukatorów, które były z nami na wszystkich dotychczasowych spotkaniach. Ty również możesz zostać uhonorowany w ten sposób – więcej informacji na naszych warsztatach.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkań i zapraszamy na kolejne już w listopadzie. Oczywiście kontynuujemy cykl spotkań wrześniowych. Odwiedzimy jeszcze Wrocław, Katowice, Kraków, Częstochowę, Warszawę i Łomżę. Jeśli w Waszym mieście jeszcze nie byliśmy – nadal czekamy na zgłoszenia!

 

ECMMDM 2024-06-19T09:35:35+00:00 18 września 2014|