Targi POL-ECO-SYSTEM 2016 otwarte, nagrody wręczone

Uroczyste otwarcie targów POL-ECO-SYSTEM za nami. Wzięli w nim udział znamienici goście. Wręczono 11 Złotych Medali MTP, 10 statuetek Acanthus Aureus oraz 4 certyfikaty systemu ekozarządzania i audytu EMAS.

O godzinie 11.30 oficjalnie otwarto tegoroczną edycję targów POL-ECO-SYSTEM. Uroczystość rozpoczął Prezes Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich, Przemysław Trawa, który podkreślił międzynarodowość wydarzenia – ponad 25% wystawców targów to firmy z zagranicy.

>> ZOBACZ galerię zdjęć

Zaakcentował również istotne wydarzenia, które ściągnęły do Poznania nie tylko gości z Ministerstwa Środowiska, ale również delegacje z Indii, Austrii, Norwegii oraz Niemiec. Na targi zawitali także włodarze miast i wsi, by dyskutować o najistotniejszych dla branży problemach.

Głos zabrał również Prezydent Miasta Poznania – Jacek Jaśkowiak, który wspomniał o Forum Prezydentów Miast, odbywającym się podczas targów. Tematem spotkania, na które zostali zaproszeni prezydenci z innych miast polski był problem “Jak przyspieszyć poprawę jakości powietrza w polskich miastach?”. Gości zebranych podczas uroczystości otwarcia przywitał także Sławomir Mazurek – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska.

W drugiej części ceremonii odbyła się gala nagród. W pierwszej kolejności do wystawców powędrowało 11 Złotych Medali MTP.

>> ZOBACZ laureatów

Wręczono także 10 statuetek Acanthus Aureus za najlepiej zaaranżowane targowe stoiska, a także certyfikaty systemu ekozarządzania i audytu EMAS.

Targi POL-ECO-SYSTEM potrwają do piątku, 14 października. Ekspozycję wystawców można zwiedzać w pawilonach: 7A, 8, 8A, 5A oraz 5.

Więcej na www.polecosystem.pl

Project Zero Waste 2018-07-23T14:32:18+00:00 12 października 2016|