Taniej z Ogólnopolską Kartą Seniora

Zniżki na wypoczynek w uzdrowisku, tańsze wyjazdy, zabiegi kosmetyczne oraz usługi restauracyjne, to tylko niektóre udogodnienia dostępne z Ogólnopolską Kartą Seniora. Przyłącz się do programu i czerp z życia to, co najlepsze! Inicjatorem Karty Seniora jest krakowskie Stowarzyszenie MANKO – wydawca magazynu „Głos Seniora.

Jej poprzedniczką była Małopolska Karta Seniora, która wydawana była przy wsparciu Województwa Małopolskiego, z której mogli korzystać tylko mieszkańcy tego województwa.

Od teraz mogą z niej korzystać seniorzy z całej Polski! Ogólnopolska Karta Seniora uprawnia do korzystania ze zniżek na wybrane produkty i usługi. Wśród partnerów znajdują się m.in:  uzdrowiska, ośrodki zdrowotno – medyczne jak i kulturalne (kina, teatry, muzea, klubokawiarnie) oraz akademie językowe i wiele innych przedsiębiorstw. Obecnie w program zaangażowało się ponad 170 partnerów, a liczba użytkowników Karty Seniora wynosi niemal 10 000 osób. Szczegółowa lista partnerów Karty Seniora znajduje się na stronie internetowej www.glosseniora.pl.  Minister Pracy i Polityki Społecznej – Władysław Kosiniak-Kamysz objął projekt Patronatem Honorowym.

Program Karty Seniora realizujemy już 2 rok. Nie ma dnia, gdy ktoś nie zadzwoni lub nie przyjdzie do biura po naszą Kartę Seniora. Cieszymy się, że nasz projekt spotkał się takim zainteresowaniem.. Postanowiliśmy przekształcić ją w Ogólnopolską Kartę Seniora, ponieważ mieliśmy coraz więcej zapytań i ofert przystąpienia do programu., nie tylko z województwa Małopolskiego.  – komentuje Łukasz Salwarowski, Prezes Stowarzyszenia MANKO.

Warto wspomnieć, że Karta Seniora jest bezpłatna oraz bezterminowa. Jedynym warunkiem jej otrzymania jest ukończone 60 lat.

OGÓLNOPOLSKA KARTĘ SENIORA MOŻNA UZYSKAĆ:

  • zgłaszając się osobiście lub telefonicznie do biura Stowarzyszenia, al. Słowackiego 46/30 w Krakowie, tel. 12 429 37 28
  • wypełniając formularz dostępny na stronie www.glosseniora.pl, uzupełniony można dostarczyć do biura Stowarzyszenie lub przesłać je drogą mailowa na adres kartaseniora@manko.pl
2018-07-19T09:02:09+00:00 21 marca 2015|