Kopernikańskie Dni Logistyki

Logotyp LegiatorKoło Naukowe Logistyki “Logitor” działające przy Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu ma zaszczyt zaprosić do udziału w I Kopernikańskich Dniach Logistyki.

W dniach 14-15 marca 2013 r. na WNEiZ UMK w Toruniu spotkają się po raz kolejny organizacje studenckie, zaproszeni prelegenci oraz goście. Podczas tych dwóch dni uczestnicy będą mogli porozmawiać o teorii jak i praktyce w branży logistycznej.

Będzie to niesamowita okazja do poszerzenia swojej wiedzy, zdobycia nowych kontaktów, jak i dyskusji z osobami, które w praktyce spotkały się z Logistyką.

Po raz pierwszy w tym roku konferencja organizowana przez nasze koło będzie nosiła nazwę Kopernikańskich Dni Logistyki, co rozpoczyna cyklicznie odbywającą się konferencje pod tą nazwą.

Hasłem przewodnim pierwszego KDL będzie: “Logistyka kwalifikatorem sukcesu firmy XXI wiekuI Kopernikańskie dni logistyki

Plan konferencji:

  • I dzień: wystąpienia kół naukowych
  • II dzień: wystąpienia przedstawicieli firm

Koszt konferencji wynosi  100 zł  (nocleg +wyżywienie)

Więcej informacji dotyczących przebiegu „I KDL” znajdą państwo na stornie internetowej: http://www.logitor.umk.pl/ oraz na Facebooku: http://www.facebook.com/events/225953320870573/?ref=ts&fref=ts

Kontakt:
kdl.logitor@wp.pl
Do zobaczenia w Toruniu!!!

2018-08-07T10:40:34+00:00 30 sierpnia 2012|