Konkurs „DO YOU KYOTO? Czy robisz coś dobrego dla środowiska?”

Zapraszamy do udziału w zabawie konkursowej, której celem jest ochrona środowiska naturalnego i zwiększenie ekoświadomości Polaków. Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest to do osób indywidualnych w każdej kategorii wiekowej: dzieci, młodzieży, osób dorosłych.

Przedmiotem konkursu jest:
• wykonanie zadania konkursowego, tj. wykonanie maskotki kampanii „DO YOU KYOTO?” tzw. Eco-chan w dowolnej technice w ramach upcyclingu i przesłanie na adres mailowy pke@ekocykl.org 3 zdjęć pracy (w wysokiej rozdzielczości – min. 4200×2800 Mpx oraz w formacie .jpg) – Eco- Chan to postać reprezentująca ideę upcyclingu, której głowę stanowi worek z odpadami oraz pagoda (rodzaj wieży na terenie świątyni);
lub
• ułożenie ekologicznych słów do piosenki „Szła dzieweczka do laseczka”, zapisanie je w formacie pdf i przesłanie na adres e-mail pke@ekocykl.pl – tekst piosenki musi nawiązywać do tematyki proekologicznej i promować prawidłowe sposoby postępowania z odpadami.
Konkurs trwa od 01 sierpnia do 30 listopada 2018 roku.

Termin nadsyłania zgłoszeń przez Uczestników upływa 30-go listopada (decyduje data otrzymania zgłoszenia przez Organizatora).
Nagrody w obu kategoriach:
• I miejsce 1000 zł oraz zestaw gadżetów z zakresu edukacji ekologicznej
• II miejsce 500 zł oraz zestaw gadżetów z zakresu edukacji ekologicznej
• III miejsce 300 zł oraz zestaw gadżetów z zakresu edukacji ekologicznej

Regulamin konkursu

Strona konkursu

2018-11-13T11:24:20+00:00 30 lipca 2018|