III Targi EcoFamily – ekologia dla całej rodziny

Degustacje najsmaczniejszych ekologicznych potraw i napitków, prezentacje ekozabawek i  kosmetyków już wkrótce w Targach Kielce podczas trzeciej edycji Targów Ekologia dla Rodziny EcoFamily od 30 listopada do 1 grudnia.

 

Tegoroczna edycja wypełniona jest bogatą ofertą czołowych polskich producentów i dystrybutorów żywności ekologicznej, kosmetyków oraz nawozów do produkcji ekologicznej. Szeroka oferta prezentowanych produktów i usług jest gwarancją, że każdy, kto prowadzi sklep, hurtownię lub też zajmuje się produkcją żywności ekologicznej, znajdzie w targowych halach coś interesującego i niezbędnego w codziennej działalności.

W programie targów znajdą się także bardzo ciekawe wydarzenia towarzyszące skierowane do producentów  ekologicznych m.in. konferencja organizowana przez Stowarzyszenie Polska Ekologia  – Wsparcie dla producentów ekologicznych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 czy też  III Spotkanie Rolników Ekologicznych organizowane przez największą jednostkę certyfikującą w Polsce –  Ekogwarancja.Finał będzie miał także Ogólnopolski Konkurs na Najlepszego Eko-Sprzedawcę i Najlepszy Sklep  z Żywnością Ekologiczną, w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody. Kolejna atrakcja to Ogólnopolski Konkurs twórczego Recyklingu I Can.

Dla wszystkich gości  i zwiedzających targi organizatorzy oraz wystawcy przygotowali punkty, w których będzie można uzyskać bezpłatne porady dietetyka i dowiedzieć się wszystkiego  o zasadach zdrowego, ekologicznego żywienia. Nie zabraknie także stoisk z ekologicznymi przysmakami, kosmetykami pielęgnacyjnymi dla całej rodziny czy eko – odzieży, mebli i zabawek.

W zdrowym ciele zdrowy duch

W tym roku na Targach Ekologia dla Rodziny EcoFamily swoje stoisko będzie miał także Natur House. Firma wywodzi się z Hiszpanii, gdzie już od wielu lat jest numerem jeden w dziedzinie żywienia i dietetyki. Specjaliści pomagają w pozbyciu się nadwagi, utrzymaniu aktualnej wagi ciała, a także wprowadzają zdrowe zasady żywienia, dzięki czemu utrwalają się efekty diety, bez powrotu do dawnej sylwetki.
Podczas targów ECOFAMILY, będzie można wygrać kompleksową wizytę u dietetyka w Naturhouse wraz z suplementami diety. Dietetycy zapewniają indywidualne podejście do każdej osoby i oferują wsparcie w trakcie stosowania diety. Na bieżąco kontrolują postępy i pomagają rozwiązywać problemy podczas procesu odchudzania. Szczegóły konkursu pojawią się wkrótce na stronie Targów Kielce.

Dla milusińskich

Dla najmłodszych zwiedzających organizatorzy we współpracy z bawialnią Raj Urwisa przygotowali specjalną Strefę Malucha, w której znaleźć będzie można dmuchaniec, duże klocki do zabawy, tor przeszkód, samochodziki oraz bujaczki. Do Targów Kielce przyjadą także dinozaury z parku Dinozatorland a na stoisku Europejskiego Centrum Bajki odbędą się warsztaty i konkursy plastyczne z nagrodami oraz pokazy multimedialne.

EcoFamily odbędą się w tym roku równocześnie z Targami Prezentów Artystycznych Strefa Handmade. Połączone, będą stanowić wyjątkową okazję do zakupienia oryginalnych prezentów świątecznych i niepowtarzalnych dekoracji do domu.

 

2018-07-18T11:04:27+00:00 14 listopada 2013|