Ekoinnowacje w przemyśle spotkań

Fundacja Aeris Futuro serdecznie zaprasza do udziału w Konferencji „Ekoinnowacje w przemyśle spotkań”, która odbędzie się 3 grudnia 2013 r. w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa (pl. Wszystkich Świętych 3-4). 

Wydarzenie jest elementem wieloletniego programu Fundacji Aeris Futuro „Zielone Wydarzenia – kampania edukacyjno-promocyjna dla świadomego i zrównoważonego stylu życia”. Tematyka konferencji koncentruje się na zagadnieniach dotyczących organizacji wydarzeń oraz pracy biurowej z uwzględnieniem kryteriów ekologicznych i społecznych.

Konferencja będzie wyjątkową okazją do zapoznania się – w teorii, jak i w praktyce – z polskimi i międzynarodowymi trendami oraz do dyskusji na temat wzmacniania rozwoju lokalnego poprzez zrównoważoną organizację spotkań.

Konferencja nie tylko daje możliwość wysłuchania głosów różnorodnych środowisk (udział wezmą przedstawiciele nauki, biznesu, organizacji pozarządowych i jednostek samorządowych) na temat doświadczeń w zakresie wdrażania rozwiązań społecznie i ekologicznie przyjaznych, ale jest również niepowtarzalną okazją by w praktyce poznać zielone standardy uczestnicząc w ciekawych warsztatach prowadzonych przez prof. Joannę Kulczycką z IGSMiE PAN oraz Arkadiusza Zacharzewskiego z Centrum Promocji Ekorozwoju.

W przerwach uczestnicy zostaną zaproszeni do skorzystania z wegetariańskiego cateringu, a po posiłku czas umili zwiedzanie stoisk wystawowych. Program wydarzenia wzbogacony został również o część artystyczną – konferencja zakończy się koncertem „bez prądu” kobiecej formacji „Sutari”.

W celu zgłoszenia udziału prosimy o wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Udział w konferencji jest nieodpłatny dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Partnerami wydarzenia są Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią Polskiej Akademii Nauk, Urząd Miasta Krakowa oraz Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie. Konferencja uzyskała patronat honorowy Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Środowiska oraz Koalicji Klimatycznej.

Spotkajmy się naturalnie!

Kontakt:

e-mail: konferencja@zielonewydarzenia.pl,
tel.: 12 430 08 22

2018-07-18T11:01:01+00:00 29 listopada 2013|