XIII Forum Młodej Logistyki i Logistyczne Targi Pracy

W dniach 6-7 marca br. W Gmachy Głównym Politechniki Warszawskiej odbyło się XIII Forum Młodej Logistyki oraz, towarzyszące temu wydarzeniu już po raz czwarty, Logistyczne Targi Pracy. Organizatorem tych przedsięwzięć było Studenckie Koło Logistyki Stosowanej działające przy Wydziale Transportu PW.

Pierwszego dnia na Małej Auli Gmachu Głównego odbył się konkurs prezentacji kół naukowych z całej Polski, które oceniane były przez grono ekspertów. Przedstawiciele kół, oprócz wygłoszenia przygotowanych referatów, musieli również odpowiedzieć na pytania Kapituły oraz publiczności. Na podstawie wystąpień oraz udzielonych odpowiedzi wyłoniony został zwycięzca – Koło Naukowe z Akademii Obrony Narodowej w Warszawie.

Tego samego dnia odbyły się również Targi, podczas których dopisała ogromna frekwencja. Osoby, które odwiedziły tego dnia Dużą Aulę PW miały niesamowitą okazję, aby porozmawiać z przedstawicielami branży TSL na temat staży i praktyk w konkretnej firmie. Wśród bogatej oferty, przygotowanej specjalnie na tę okazję przez wystawców, każdy z odwiedzających Gmach Główny mógł znaleźć coś dla siebie.

Drugiego dnia Forum odbyły się prezentacje oraz warsztaty zorganizowane przez partnerów wydarzenia. Uczestnikom konferencji zaprezentowali się przedstawiciele takich firm, jak Dachser, Jungheinrich, Avon, Quantum Software oraz FM Logistic. Natomiast case study poprowadzili reprezentanci CAT LC Polska, Procter&Gamble oraz Unilever.

Po raz kolejny FML i LTP odnosiły ogromny sukces – przyciągnęły jeszcze większą liczbę osób zainteresowanych logistyką z całej Polski, które wyraziły swoje olbrzymie zadowolenie z organizacji takich przedsięwzięć. Podczas tych dwóch dni Gmach Główny Politechniki Warszawskiej stał się areną do nawiązania kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z ostatnimi wydarzeniami w branży.

Kolejna edycja FML i LTP już za rok. Zapraszamy!

MM_Damian 2018-08-03T12:17:22+00:00 7 marca 2014|