Szkolenie ,,Na szpilkach w męskim świecie’’

Szanowne Panie!

Pierwsza edycja „Na szpilkach w męskim świecie” odbyła się 28-30 IX 2016 r. i uczestniczyło w niej 40 pań oraz około 20 prelegentów. Gościliśmy m.in. dr Agnieszkę Kozłowską-Rajewicz europosłankę, ekspertów w zakresie gospodarki komunalnej oraz specjalistki kreowania wizerunku osobistego. Zbudowanie dynamiki zespołu zawdzięczamy Szkole Liderów, a program rekreacyjny przeprowadziła szkoła Tańca Blanki Winiarskiej. Podczas niezapomnianego wieczoru „Salsa Latino” mistrz tańca Tomasz Barański porwał Panie do tańca!

Z satysfakcją zapraszamy Panie na kolejną edycję! Drugie Forum „Na szpilkach w męskim świecie” odbędzie się już 05 czerwca 2017 r. i potrwa 3 dni. W tej edycji szczególnie zadbamy o wzmocnienie sieci networkingowej naszych uczestniczek i gwarantujemy udział ekspertów międzynarodowych, takich jak Francoise Bonnet, Marco Ricci czy Grigor Stoyanov. Grupa sześciu wysokiej klasy specjalistów podzieli się wiedzą i doświadczeniem w zakresie gospodarki o obiegu zamkniętym i szczegółowych rozwiązań w tym zakresie. Program około-konferencyjny będzie urozmaicony i bardzo atrakcyjny. Na prośbę uczestniczek rozbudowana została część warsztatowa dotycząca budowania wizerunku osobistego. Ponownie zadbają o to ekspertki z „Siły Brandu” i „Wysokiej Szpilki” ale nie tylko. Uwaga! Przewidujemy możliwość rezerwacji spotkania z wybranym specjalistą na indywidualne konsultacje z szerokiego zakresu zagadnień.

Szczegółowy program znajdziecie Panie w załączeniu, a już dziś sugerujemy wpisać do kalendarza datę 05-07 czerwca 2017, hotel Moran, Ostrowo.

Do zobaczenia!

Załączniki do pobrania:

Program “Na szpilkach w męskim świecie”

Formularz zgłoszeniowy

Project Zero Waste 2018-07-18T16:08:11+00:00 18 lipca 2018|