SilesiaTSL EXPO

Logotyp SilesiaTSL ExpoTargi Transportu Spedycji i Logistyki SilesiaTSL EXPO po raz kolejny odbędą się w Expo Silesia wiosną 2013 roku 16 – 17 kwietnia. To jedyne wydarzenie w Polsce integrujące branże transportu szynowego, drogowego oraz logistyki i magazynowania.

SilesiaTSL EXPO corocznie skupia wiodących przedstawicieli branży transportu szynowego i drogowego a także logistyki i magazynowania. Ważnym elementem targów SilesiaTSL EXPO jest szeroki wachlarz imprez towarzyszących takich jak: specjalistyczne konferencje i seminaria, pokazy oraz warsztaty i konkursy. Podczas spotkania poruszane są przede wszystkim dwa obszary, które prezentowane będą w ramach oddzielnych salonów: salon infrastruktury kolejowej oraz salon logistyki, magazynowania i transportu.

Zakres tematyczny SilesiaTSL EXPO jest bardzo szeroki. Jednym z najważniejszych profili jakie prezentowane będą podczas tego wydarzenia to m.in.: kolejowe systemy transportowe: pasażerskie i towarowe, przewoźnicy kolejowi, logistyka i spedycja, tabor kolejowy – produkcja, eksploatacja, remonty. Prezentować będą się także firmy reprezentujące branże takie jak: infrastruktura kolejowa, automatyka i urządzenia sterowania ruchem, terminale przeładunkowe, bocznice przemysłowe. Telekomunikacja i informatyka w branży kolejowej czy systemy informacji pasażerskiej również znaleźć będzie można podczas Targów. Z zakresu logistyki Organizatorzy zapraszają do udziału firmy obsługujące transport wewnątrzzakładowy, obieg towaru, Informatyka w logistyce, telematyka oraz firmy produkujące i dystrybuujące sprzęt i usługi w zakresie transportu towarowego i osobowego oraz sprzęt i urządzenia gospodarki magazynowej. Na targach ofertę zaprezentują także przedsiębiorstwa oferujące usługi transportowe, magazynowe i spedycyjne.

W terminie targów SilesiaTSL EXPO odbędą się ponownie Targi Branży Pocztowej i Kurierskiej SILPOSTEX. Celem tego wydarzenia będzie prezentacja ofert i osiągnięć firm związanych z przemysłem pocztowym i kurierskim na polskim rynku, promocja branży i popularyzacja wiedzy i technologii z różnych sektorów związanych z przesyłaniem towarów i informacji oraz wykreowanie stałego miejsca spotkań branży i integracja środowisk z nią związanych.

Organizatorzy zapraszają zainteresowane udziałem targach firmy do zapoznania się ofertą i zgłaszania swojego udziału. Wcześniejsze zgłoszenie daje możliwość skorzystania z promocji wystawienniczych i gwarantuje dobre miejsce ekspozycyjne. Szczegóły na stronach Targów: www.tslexpo.pl oraz www.silpostex.pl.

MM_Damian 2018-08-07T13:27:19+00:00 20 sierpnia 2012|