„SeniorLO 50+” znowu na Paradzie Seniorów

W najbliższą sobotę 20 czerwca w Warszawie odbędą się jedyne i wyjątkowe Parada Seniorów oraz Piknik Pokoleniowy.

Parada rozpoczyna się o godz. 12.00 na Placu Konstytucji, a kończy na terenie Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, gdzie od 13.00 odbywać się będzie Piknik Pokoleniowy. Dla wszystkich uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji – występy artystów, liczne konkursy z nagrodami, ciekawe zajęcia twórcze, konsultacje medyczne oraz poczęstunek.

Parada Seniorów oraz następujący po niej Piknik Pokoleń to wielkie święto osób w tzw. trzecim wieku, a także ich przyjaciół i rodzin. Celem wydarzenia jest zaprezentowanie wielkiego potencjału społeczności wchodzącej w swoje szóste, siódme czy kolejne dekady życia, a także tych wszystkich, którzy w bliskiej lub dalszej przyszłości zetkną się z wyzwaniami starzenia.

 

Na Pikniku nie może oczywiście zabraknąć „SeniorLO 50+”. Czekamy na Was na stoisku Wydawnictwa M&M Consulting. Tylko w tym dniu możecie wymienić zużyte baterie na świeże owoce! Im więcej, tym lepiej. Przynieście je na nasze stoisko, a w zamian możecie otrzymać pyszne owoce oraz gadżety. Co godzinę do zdobycia atrakcyjne zestawy upominków.

Fundatorami są: M&M Consulting, „SPÓJNIA” Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Spółka z o.o., FRESH WORLD INTERNATIONAL.

Zbiórka zużytych baterii przy wsparciu REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o.

 

Organizatorem Parady jest Fundacja ZACZYN. Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych.

Więcej informacji oraz szczegółowy program można znaleźć na stronie http://parada.zaczyn.org/

2018-07-19T08:58:50+00:00 18 czerwca 2015|