Ruszają przygotowania do VI edycji Międzynarodowych Targów Opakowań PACKAGING INNOVATIONS

VI edycja najważniejszych obecnie targów opakowaniowych w Europie Środkowo-Wschodniej, PACKAGING INNOVATIONS odbędzie się tradycyjnie wiosną w Warszawie (9-10 kwietnia 2014).

„Zainteresowanie targami jest bardzo duże, przyjmujemy już zgłoszenia od firm, które chcą zapewnić sobie najbardziej dogodną lokalizację stoiska na hali podczas przyszłorocznej edycji” – mówi Justyna Samorek – Specjalista ds. Organizacji Targów – „Hala zapełnia się w szybkim tempie, więc zachęcamy do podejmowania decyzji o uczestnictwie już teraz. W poprzedniej edycji targów wzięło udział ponad 130 wystawców, już teraz jesteśmy w stanie zapewnić, że podczas VI edycji będzie ich więcej”.

Organizator zapewnia, że wśród wystawców będzie wiele nowych firm, które dotychczas nie prezentowały swojej oferty na targach PACKAGING INNOVATIONS, ale nie zabraknie też takich, które są na targach od lat: „Już po raz czwarty byliśmy obecni na targach Packaging Innovations i możemy stwierdzić, że co roku ilość specjalistów odwiedzających tą imprezę rośnie. Spotkania są bardzo konkretne i rzeczowe, gdyż targi odwiedzają głównie osoby z działów marketingu i zaopatrzenia, które dobrze znają swoje potrzeby(…). Już dziś planujemy, czym zaskoczyć naszych klientów w przyszłym roku, gdyż z pewnością będziemy obecni na kolejnej edycji” – zapewnia Bolesław Jasionowicz z firmy FANO.

W ramach VI edycji targów organizator zadbał o rozszerzenie profilu wystawców i usystematyzowanie go w ramach 4 stref tematycznych: CO-PACKAGING (pakowanie, konfekcjonowanie), LOGISPACK (opakowania logistyczne i ochronne), LUXPACK (opakowania luksusowe), LABELLING & PRINTING (etykiety i druk).

Podczas targów nie zabraknie również wydarzeń towarzyszących, będzie więc miejsce dla młodych talentów w postaci STREFY STUDENTA, odbędą się seminaria i prezentacje bezpłatne dla wszystkich gości targowych, a także IV Międzynarodowa Konferencja Logistyka Odzysku pod hasłem: „Odpowiedzialny ekologicznie łańcuch dostaw”. Więcej na temat programu towarzyszącego już wkrótce. Tymczasem zapraszamy na stronę internetową wydarzenia: www.easyfairs.com/pl/piwarsaw

 

2018-08-06T11:19:54+00:00 4 lipca 2013|