Ogólnopolska Konferencja dla Stacji Demontażu Pojazdów oraz Punktów Skupu Złomu „Recykling na murawie”

W dniu 29 września 2016 r. na terenie PGE Narodowy przy Al. Ks. J. Poniatowskiego w Warszawie odbędzie się organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO- AUTO Ogólnopolska Konferencja dla Stacji Demontażu Pojazdów oraz Punktów Skupu Złomu „Recykling na murawie”.

W programie m.in.:

petycja do Ministra Środowiska, Ministerstwa Rozwoju oraz Ministerstwa Finansów zawierająca problemy stacji demontażu pojazdów,
istota gospodarki obiegu zamkniętego,
kontrowersje wokół „sieciowej” umowy oraz dopłat do stacji,
praktyczne aspekty funkcjonowania systemu recyklingu pojazdów,
przestrzeganie prawa przez SDP oraz podmioty działające na rynku recyklingu pojazdów,
nowelizacja ustawy o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji.
Przy udziale najwyższej klasy specjalistów ze sfery nauki i praktyki, poruszane na Konferencji problemy i tematyka będą okazją do wymiany doświadczeń wszystkich środowisk uczestniczących w Konferencji oraz przyczynią się do dalszej edukacji ekologicznej branży recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji, jak również przyczynią się do promocji zagadnień ochrony środowiska.

Na zakończenie konferencji organizatorzy zapraszają na zwiedzanie stadionu, gdzie wszyscy uczestnicy będą mogli na własnej skórze przeżyć piłkarskie emocje. Podczas ekskluzywnego zwiedzania, PGE Narodowy odkryje przed nami swoje tajemnice – pozwoli m. in. zajrzeć do szatni gwiazd, zwiedzić trybunę medialną, zatrzymać się na moment w kaplicy wielowyznaniowej oraz poczuć się jak VIP w eleganckich lożach. Zwieńczeniem dnia pełnego wrażeń będzie uroczysta kolacja serwowana na terenie PGE Narodowego.

Informacje na temat warunków uczestnictwa na stronie: www.ekoauto.org

2018-07-25T12:41:46+00:00 25 października 2016|