Konferencja Logistyka Odzysku

Efektywność surowcowa sieci dostaw dzięki logistyce odzysku

W dniach 18–19 czerwca 2013 roku we Wrocławiu odbędzie się trzecia edycja Międzynarodowej Konferencji Logistyka Odzysku. Do udziału zaproszona została międzynarodowa grupa praktyków i ekspertów z różnych branż, którzy z sukcesem wprowadzili do swoich firm nowoczesne rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami, logistyki odzysku, zarządzania środowiskowego i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Konferencja organizowana jest przez firmę Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A., a  opiekę merytoryczną nad wydarzeniem objęła prof. nadzw. SGH dr hab. Halina Brdulak, kierownik Zakładu Transportu Międzynarodowego i Logistyki w Instytucie Międzynarodowego Zarządzania i Marketingu (IMZiM).

Współorganizatorem Konferencji jest firma M&M Consulting, która od 2003 roku zajmuje się doradztwem w zakresie ochrony środowiska oraz szkoleniami mającymi na celu m.in. ukazanie korzyści z zaangażowania przedsiębiorców w procesy odzysku i recyklingu w ramach łańcucha dostaw.

Pierwszy dzień konferencji zakończy Gala finałowa I edycji konkursu „Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo”, podczas której zostanie wyłoniony zwycięzca. Będzie nim przedsiębiorca, który wyróżnia się na tle innych dbałością o efektywne wykorzystanie surowców wtórnych i redukcję zużycia zasobów naturalnych.

Zapraszamy na oficjalną stronę internetową Konferencji Logistyka Odzysku, na której znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji!

MM_Agnieszka 2018-08-07T13:47:45+00:00 12 listopada 2012|