IV Targi PACKAGING INNOVATIONS (relacja)

Wydarzenie archiwalne:
14-15 marca 2012r – Warszawa

Wzrastająca popularność polskich produktów związana nie tylko z dobrą jakością, ale i korzystną ceną sprzyja ich eksportowi. Handel prowadzony z odbiorcami mającymi siedzibę w znacznej odległości od dostawcy wymaga z kolei dobrego zaplanowania całego procesu logistycznego. Nie bez znaczenia jest w tym przypadku dobór odpowiedniego opakowania, które będzie chronić przesyłkę.
Naprzeciw oczekiwaniom zgłaszanym przez przedsiębiorców mających styczność z transportem i magazynowaniem towarów oraz doborem odpowiednich opakowań wychodzą organizatorzy targów nowych rozwiązań w branży opakowań Packaging Innovations, które już po raz czwarty odbyły się w Warszawie.

IV edycja targów nowych rozwiązań w branży opakowań PACKAGING INNOVATIONS odbyła się w dniach 14-15 marca b.r. i zgromadziła 131 wystawców z kraju i zagranicy. Warszawską Halę EXPO XXI odwiedziło w tym czasie ponad 2,5 tysiąca gości, którzy mieli okazję nie tylko zapoznać się z najnowszymi, innowacyjnymi rozwiązaniami w opakowalnictwie, ale też wziąć udział w seminariach eksperckich learnShops, podczas których omawiano także zagadnienia opakowań ekologicznych i  biodegradowalnych.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się nowo powstała strefa LOGISPACK, prezentująca m.in. rozwiązania w zakresie opakowań logistycznych, ochronnych czy „shelf-ready” („gotowych na półkę”). Autorzy najbardziej innowacyjnych rozwiązań z ambicjami wyznaczania nowych trendów w opakowalnictwie mogli wziąć udział w programie “INNOWACJA”, by wyróżnić swój produkt i skierować na niego uwagę zwiedzających. Już teraz zachęcamy do odnotowania w kalendarzu przyszłorocznej edycji Packaging Innovations, zaplanowanej na 10 i 11 kwietnia 2013 r.

2018-08-08T10:22:26+00:00 29 czerwca 2012|