Zielone trendy w logistyce

Koło Naukowe “Logistyka”, działające  na wydziale Inżynierii Zarządzania przy Politechnice Poznańskiej, ma zaszczyt zaprosić na III edycję Poznańskiego Forum Logistycznego. PFL III to konferencja skupiająca studentów, pracowników naukowych oraz przedstawicieli świata biznesu z całej Polski. Jest to punkt zwrotny, w którym wiedza czysto teoretyczna konfrontowana jest bezpośrednio z realnymi praktykami stosowanymi w przedsiębiorstwach na rynku.

Poznańskie Forum Logistyczne

Poznańskie Forum Logistyczne to także doskonała okazja dla firm, aby poznać młode, ambitne osoby, które dzieli tylko krok od wstąpienia na rynek pracy. Partnerami trzeciej edycji Poznańskiego Forum Logistycznego zostały następujące firmy: PKP Cargo, Open Nexus, STILL Polska Sp. z o.o. oraz Stomil Poznań.

Konferencja odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2013 roku w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej. Tematem przewodnim Forum będą “Zielone trendy w logistyce“. Prelekcje wygłaszane przez przedstawicieli firm partnerskich, jak i reprezentantów kół naukowych dotyczyć będą najnowszych trendów w logistyce, związanych z transportem oraz nowymi technologiami przyjaznymi środowisku, oraz recyklingiem. Poruszona zostanie także tematyka społecznej odpowiedzialności w biznesie.

Dla uczestników przewidziany jest szereg konkursów, warsztatów i innych atrakcji. Nawiązanie kontaktów biznesowo- akademickich umożliwi specjalnie zorganizowana impreza, która będzie miała miejsce w hotelu “Lake Hotel” . Na zakończenie wydarzenia odbędzie się wręczenie nagród.

Szczegółowe informacje, jak i program konferencji znajdują się na stronie pfl.put.poznan.pl

III Poznańskie Forum Logistyczne
“Zielone trendy w logistyce”
18-19 kwietnia 2013 r.
Politechnika Poznańska

2018-08-07T13:51:12+00:00 15 sierpnia 2012|