Targi Techniki Pakowania i Opakowań WARSAW PACK 2016

Idea

Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2016 to branżowa, specjalistyczna impreza w największym w Polsce Centrum Wystawienniczo – Kongresowym Ptak Warsaw Expo znajdującym się na obrzeżach Warszawy.

Zakres wydarzenia to m.in.: prezentacja najnowszych trendów branży opakowań, szeroka oferta techniki pakowania, w tym maszyn pakujących i linii do pakowania oraz logistyki pakowania, w tym systemów transportu i magazynowania.

Celem targów jest skupienie w jednym miejscu przedstawicieli wielu gałęzi branży opakowań oraz ich klientów i stworzenie dogodnych warunków do kontaktów biznesowych w ramach Strefy Kooperacji.

Targi Warsaw Pack odbędą w dniach 8-10 marca 2016 w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo Kongresowym Warsaw Expo.

Zakres tematyczny

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań dzielą się na trzy salony:

1. Maszyny, linie pakujące i urządzenia do pakowania
Podczas najbliższej edycji zapoznać się można będzie z maszynami do pakowania, liniami do pakowania, urządzeniami oraz systemami pakowania.

2. Opakowania, materiały do pakowania i recykling opakowań
W ramach ekspozycji prezentowane są opakowania, materiały opakowaniowe i materiały pomocnicze w pakowaniu oraz recykling opakowań.

3. Logistyki pakowania i wyposażenie magazynu
W ramach ekspozycji prezentowane są systemy transportowe, systemy magazynowania i kompletacji, wyposażenie pomocnicze w załadunku, transporcie i magazynowaniu, systemy załadunkowe, systemy sterowania, informacji i oprogramowanie dla logistyki opakowań i inne.

Dodatkowe informacje

Strona wydarzenia

Zaproszenie na targi [PDF]

MM_Agnieszka 2018-08-01T07:20:44+00:00 1 marca 2016|