SOSEXPO 2013

Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w PolsceSzanowni Państwo,
Mamy przyjemność zaprosić Państwa  do udziału w  Międzynarodowym Forum Gospodarki Odpadami – Targach i Konferencji SOSEXPO 2013, które odbędzie się  w dniach 21 i 22 marca 2013 r.  w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

 

 

 

Zapraszamy Państwa do:

  1. przedstawienia swoich rozwiązań, technologii, maszyn, urządzeń oraz planów inwestycyjnych mających zastosowanie w gospodarce odpadami i ochronie środowiska
  2. udziału w 2-dniowej Konferencji realizowanej przy współpracy specjalistów, ekspertów.

W Konferencji tej wezmą udział przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, środowisk przemysłowych i biznesowych, instytucji finansowych a także przedstawiciele mediów. Konferencja ta stanowić będzie uzupełnienie i ilustracje aktualnych rozwiązań, propozycji i planów inwestycyjnych mających zastosowanie w gospodarce odpadami i ochronie środowiska do tych prezentowanych na stoiskach targowych.

Proponujemy Państwu uczestnictwo w Forum w następujących formach:

  • wystawca
  • słuchacz Konferencji
  • stoisko targowe wraz z udziałem w Konferencji ( specjalny pakiet cenowy, dla wystawców udział w Konferencji gratis)
  • usługi partnerskie i promocyjne (główny partner Forum, partner Forum, partner sesji, partner teczek konferencyjnych, prezentacje i konferencje własne)
  • inne formy udziału (reklama w materiałach konferencyjnych, możliwość umieszczenia roll-up’u, dołączenie materiałów reklamowych (ulotka, folder) do teczek konferencyjnych, wyłożenie ulotek w recepcji Konferencji)

W Forum SOSEXPO 2012 udział wzięło ponad 350 osób reprezentujących samorządy z całej Polski, a także przedstawiciele: administracji rządowej, zakładów gospodarki odpadami, kancelarii prawnych oraz firm doradczych i konsultingowych.

Ofertę swoją na stoiskach zaprezentowali wystawcy z Hiszpanii, Węgier i Polski.

Tak liczny udział w SOSEXPO 2012 potwierdził potrzebę organizacji takich spotkań.

Celem organizowanego Forum jest prezentacja najnowszych technologii, rozwiązań i tendencji  w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki komunalnej. Forum będzie stanowiło platformę spotkań przedstawicieli samorządów z producentami, dystrybutorami, dostawcami  techniki i technologii komunalnej.

Zapraszamy do udziału w Forum przedsiębiorców, którzy zademonstrują swoje produkty oraz technologie na stoiskach, a także podzielą się swoją wiedzą podczas konferencji, warsztatów i seminariów.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja zainteresuje Państwa. Bylibyśmy wdzięczni za przyjęcie zaproszenia do udziału w tym przedsięwzięciu z uwagi na znaczenie Państwa firmy w tym sektorze.

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy w każdej chwili do Państwa dyspozycji.

Szczegółowe informacje dostępne na www.sosexpo.ztw.pl

lub u Organizatora: Zarząd Targów Warszawskich S.A., ul. Puławska 12a, 02-566 Warszawa, tel. 22 849 60 06,

e mail: sosexpo@ztw.pl

2018-08-07T11:30:59+00:00 30 sierpnia 2012|