Przedłużony konkurs na maskotkę The World Games

Lubisz rysować? Masz dobre pomysły? To zadanie jest właśnie dla Ciebie!

Konkurs „BOHATER NASZYCH NAJWIĘKSZYCH IGRZYSK SPORTOWYCH” na projekt maskotki The World Games 2017 spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży, dyrekcji szkół i innych instytucji. Przysłano bardzo dużo prac, w których widać włożony trud w ich powstanie, wyobraźnię, zastosowanie wielu technik plastycznych i pomysły na promocję Igrzysk. Najczęstszym pytaniem do Organizatora konkursu była możliwość przedłużenia czasu trwania konkursu.

Uprzejmie informujemy, że organizator postanowił przedłużyć możliwość przesyłania prac konkursowych do dnia 29 sierpnia 2014 roku. Zmiana Regulaminu, jak również zmiana Organizatora, pozostają bez wpływu na ważność dotychczasowych zgłoszeń. Wszystkie Prace konkursowe nadesłane do dnia 23 maja 2014 r. spełniające wymagania Regulaminu biorą udział w Konkursie.

Prace nadesłane w maju, w czerwcu oraz w lipcu 2014 roku zostaną poddane ocenie Internautów na „Pracę Miesiąca” w głosowaniu na stronie www.wroclaw.pl, czyli tak, jak to się odbywało dotychczas.

Ponadto, w związku z powołaniem spółki Wrocławski Komitet Organizacyjny – Światowe Igrzyska Sportowe Sp. z o.o.  i przejęciem przez nią zadań związanych z organizacją Igrzysk, wyżej wspomniana Spółka przejęła także organizację Konkursu.

Zabawa trwa nadal! Twój zespół jeszcze zdąży stworzyć pracę w konkursie na projekt maskotki 10. Światowych Igrzysk Sportowych The World Games 2017.

Więcej: http://www.wroclaw.pl/konkurs-na-maskotke-world-games

2018-07-18T10:26:51+00:00 10 czerwca 2014|