POL-ECO-SYSTEM: dla poszukujących najnowszych technologii i produktów

Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM, które odbędą się w dniach 27-30 października 2015 r. w Poznaniu – to nowy projekt Międzynarodowych Targów Poznańskich, który powstał w wyniku połączenia targów Poleko, Komtechnika, Gmina oraz Dworzec.

Innowacyjność stanowi impuls do kształtowania się i rozwoju każdej gałęzi gospodarki. W ekologii jest ona szczególnie istotna. Wychodząc naprzeciw potencjałowi, jaki rodzi spotkanie nauki z biznesem, w dniach 27-30.10.2015 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się targi POL-ECO-SYSTEM.

Wydarzenie to ma szansę stać się inspiracją dla wielu firm do wprowadzenia nowatorskich rozwiązań z zakresu ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Międzynarodowe targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych

Co będzie można zobaczyć na targach POL-ECO-SYSTEM?

Przede wszystkim najświeższy przegląd technologii, maszyn i produktów z Polski i zagranicy z zakresu: gospodarki odpadami, recyklingu, techniki komunalnej, energii i energii odnawialnej, transportu zrównoważonego, ochrony powietrza, klimatu, hałasu, rewitalizacji i rekultywacji. Nie zabraknie także produktów i rozwiązań dla samorządów lokalnych.

Efektywnej wymianie doświadczeń świata biznesu, nauki, polityki, mediów i środowisk opiniotwórczych sprzyjać będzie również szereg konferencji oraz wydarzeń specjalnych: Forum Recyklingu, Forum Czystej Energii,  Strefa RIPOK, Salon Ekoinnowacji, Glob Pełen Energii, Miasteczko Ekologiczne, Wystawa Eco-Design czy City Truck Show.

Szczegółowe informacje o ekspozycji i wydarzeniach targów POL-ECO-SYSTEM na stronie www.polecosystem.pl

MM_Damian 2018-08-02T10:15:52+00:00 3 maja 2014|