Parada Seniorów

Fundacja ZACZYN, wraz z partnerami, zaprasza na pierwszą ogólnopolską, optymistyczną, Paradę Seniorów i Piknik Pokoleń.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 28 czerwca 2014 o godz. 12.00 na plac Konstytucji skąd wyruszymy w radosny pochód pokazujący jak różnorodną i twórczą grupą są osoby 60, 70 czy 80+.

HASŁO PARADY TO:
„DOJRZALI! WSPANIALI!”

 

JAKA BĘDZIE PARADA?

Parada będzie wesoła, kolorowa i optymistyczna, ale nie infantylna i naiwna. Dzisiejsi oraz przyszli seniorzy są bowiem grupą, którą poważnie traktuje swoje sprawy i sama chce być poważnie traktowana. Wyjście na ulice Warszawy to symboliczna prezentacja grupy społecznej seniorów i seniorek – próba pokazania ich energii, potencjału, twórczości, ale również problemów i postulatów. A przede wszystkim wielkiej różnorodności społeczności liczącej dziś niemal dziesięć milionów osób, które są – lub w ciągu kilku lat będą – seniorami.

 

KOGO ZAPRASZAMY?

Seniorów, seniorki, ich dzieci, wnuczęta, przyjaciół. Impreza jest dla wszystkich, niezależnie od wieku, w tym również dla osób, które z wyzwaniami starzenia zetkną się za wiele lat. Wydarzenie jest bezpłatne. 28 czerwca bądźmy RAZEM w radosnym pochodzi i w czasie zabawy na terenie CSW Zamek Ujazdowski!

 

CO PO PARADZIE?

Kilkugodzinny piknik na terenie CSW Zamek Ujazdowski. Zaczynamy o godz. 13.00. Będą tańce, występy, poczęstunek, warsztaty, spotkania, debaty i wiele innych aktywności tworzonych przez seniorów i seniorki.

 

Zapraszamy na Paradę Seniorów

Przyjdźmy tam weseli, głośni, różni, wspierający się wzajemnie.

Więcej informacji:

www.parada.zaczyn.org

https://www.facebook.com/ParadaSeniorowiPiknikPokolen

Zobacz sesję zdjęciową zapowiadającą paradę >>

 

Zobacz film o przygotowaniach do Parady:

http://parada.zaczyn.org/?p=208

 

Kontakt: zaczyn@zaczyn.org oraz 534-701-114

SeniorLO 50+ jest patronem tego wydarzenia.

parada seniorów

2018-07-19T11:26:54+00:00 3 czerwca 2014|