O klubie 2018-11-09T13:43:57+00:00

INSPIRUJE NAS EDUKACJA EKOLOGICZNA

Wieloletnia współpraca z nauczycielami zwróciła naszą uwagę na potrzebę wsparcia działań związanych z szerzeniem wiedzy na temat ochrony środowiska. Szukają oni tematycznych konkursów, kreatywnych działań edukacyjnych, twórczych rozwiązań metodyczno-dydaktycznych, nowoczesnych metod i narzędzi, gotowych scenariuszy zajęć i kart pracy.

Chcieliby doskonalić swój warsztat. Może czasami potrzebują także pochwalić się swoimi doświadczeniami, ciekawymi osiągnięciami i pomysłami, wymienić spostrzeżenia, poszukać natchnienia? A może chcieliby wspólnie przygotować ciekawe EkoPrzedsięwzięcie? Właśnie dla takich aktywnych edukatorów powstał nasz klub – Klub EkoEdukatora.

Jeśli czynnie wykonujesz zawód nauczyciela, prowadzisz zajęcia z dziećmi i młodzieżą, możesz zostać członkiem klubu – Zarejestruj się. Możesz także wysłać wiadomość na adres edukacja.ekologiczna@projectzerowaste.pl.

Z tej potrzeby powstało również czasopismo MiniLO&Aniela.

Dla klubowiczów przygotowujemy bazę materiałów edukacyjnych z zakresu ochrony środowiska, tematyczne konkursy, gotowe scenariusze zajęć i karty pracy.

Wstąp do Klubu!

Wstąp do Klubu EkoEdukatora i zdobądź dostęp do materiałów edukacyjnych i innych pomocy naukowych. Pobieraj scenariusze zajęć i publikuj swoje!