Największa i jedyna w Polsce ekspozycja technologii CNG, LNG i LCNG

Portal cng.auto.pl i Fundacja Green Fuel organizują na Międzynarodowych Targach Poznańskich wystawę “Strefa Metanu”. Ekspozycję specjalną będzie można zwiedzać w dniach 27-30.10.2015 w Miasteczku Ekologicznym w ramach targów POL-ECO-SYSTEM, które są największą ekologiczną wystawą w Polsce.

Strefa Metanu widownia

“Strefa Metanu”, organizowana pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Gospodarki, to specjalne stanowisko promujące niskoemisyjne, alternatywne paliwo CNG i LNG w transporcie polskim.

Strefa Metanu samochody stoiska

Organizatorami „Strefy Metanu” są Fundacja Green Fuel i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Patronat Medialny dla wydarzenia zapewnia portal cng.auto.pl oraz logistyczny.com.

Logotypy Strefa Metanu CNG Green Fuel Międzynarodowe Targi Poznańskie

Bartłomiej Kamiński, Prezes Fundacji Green Fuel w czasie tego wydarzenia przedstawi projekty dotyczące rozwoju infrastruktury alternatywnych paliw metanowych w Polsce. Portal cng.auto.pl zaprezentuje alternatywne rozwiązania dla transportu. Będzie można zobaczyć pojazdy zasilane paliwem CNG i LNG oraz technologię tych ekologicznych pojazdów.

W “Strefie Metanu” przedsiębiorcy pokażą stacje tankowania pojazdów paliwem CNG oraz kompozytowe butle CNG.

Strefa Metanu CNG Green Fuel

“Strefa Metanu” od 4 lat jest organizowana z wielkim zapałem na targach poznańskich. Grono zaproszonych gości uświetnią nasi europejscy partnerzy branży CNG i LNG, przedsiębiorcy oraz użytkownicy pojazdów zasilanych CNG, którzy zawsze dzielą się z nami swoimi doświadczeniami i obserwacjami z rynku alternatywnych paliw metanowych. Do “Strefy” co roku zapraszamy uczniów i studentów. Obserwujemy wzrost zainteresowania pojazdami z napędem CNG. Naszą Fundację wspierają studenci TSL TEAM z Uczelni UTH, którzy promują paliwo CNG i LNG i uważają je za przyszłościowe. “Strefa Metanu” to największa i jedyna w Polsce ekspozycja technologii CNG, LNG i LCNG – mówi Bartłomiej Kamiński.

 

Patronat Honorowy nad Miasteczkiem Ekologicznym, w ramach którego odbywa się Strefa Metanu, objął Główny Inspektorat Ochrony Środowiska.

Więcej informacji o Miasteczku Ekologicznym i Strefie Metanu na stronie www.polecosystem.pl

2018-07-26T08:39:39+00:00 10 lipca 2015|