Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH po raz kolejny w Targach Kielce

Od 30 do 31 marca w Targach Kielce królować będzie tematyka gospodarowania odpadami, recyklingu i odnawialnych źródeł energii. Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH, które odbędą się już po raz siedemnasty, pokażą jak nowoczesne technologie oraz innowacyjne rozwiązania wspierają i są stosowane w gospodarowaniu odpadami, ochronie środowiska, kreowaniu postawy proekologicznej.

Zakres branżowy wystawy i towarzyszących jej konferencji  i branżowych spotkań obejmuje między innymi odzysk, unieszkodliwianie, transport odpadów czy segregacja odpadów a także gospodarkę odpadami komunalnymi.

Ważne miejsce zajmuje na targach także wspomaganie gospodarki odpadami  oraz wyroby dla gospodarki odpadowej – uszczelnienia składowiska i powierzchni terenu, wyposażenie składowisk i sortowni odpadów urządzenia do unieszkodliwiania odpadów, pojemniki na odpady  czy urządzenia do transportu i usuwania odpadów. Na targach pojawią się również urządzenia do utrzymania czystości ulic, budynków i pomieszczeń, sprzęt do pielęgnacji zieleni oraz systemy i urządzenia do oczyszczania ścieków przemysłowych i komunalnych.

Targi EKOTECH są doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i relacji inwestorskich oraz szansa na znalezienie potencjalnych klientów w kraju, przed którym stoją duże wyzwania w zakresie gospodarowania odpadami.

Ofertę na minionej edycji  EKOTECHU zaprezentowało 62 firm z ośmiu krajów całego świata.  Ekspozycję oglądało ponad 5000 zwiedzających.

Więcej informacji:

http://www.targikielce.pl/pl/ekotech.htm

MM_Agnieszka 2018-08-01T06:28:10+00:00 17 marca 2016|