Konkurs “Eureka! DGP – nagroda Internautów” rozstrzygnięty!

Szanowni Państwo!

Serdecznie dziękujemy za oddane głosy w konkursie „Eureka! DGP – odkrywamy polskie wynalazki” na wynalazek nr 57 – Nanokompozytowy pochłaniacz tlenu. Wasze głosy były na wagę złota!!!

 Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami
Zenon Foltynowicz  i Wojciech Kozak, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Eureka ! odkrywamy polskie wynalazkiZ przyjemnością zawiadamiamy, że głosowanie na najlepszy wynalazek Internetu zostało zakończone. Najwięcej głosów uzyskał wynalazek nr 57: Nanokompozytowy pochłaniacz tlenu – zgłoszony przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Zespół wynalazczy, który pracował przy zwycięskim projekcie otrzyma wyróżnienie podczas gali finałowej konkursu „Eureka! DGP – odkrywamy polskie wynalazki”, w poniedziałek 16 czerwca w Warszawie.

Na kolejnych miejscach w konkursie internetowym znalazły się: wynalazek nr 26 – zgłoszony przez Politechnikę Wrocławską i Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu – Testy diagnostyczne do identyfikacji lekooporności szczepów bakteryjnych oraz sposoby ich wytwarzania oraz wynalazek nr 41 – zgłoszony przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie – Sposób określania stężenia jonów metali oraz metalowskaźnik do określania stężenia jonów metali.

Bardzo dziękujemy za udział w głosowaniu. Wszystkich Internautów, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie zapraszamy na galę finałową konkursu „Eureka DGP – odkrywamy polskie wynalazki”.

Osoby, które napisały najciekawsze uzasadnienia dodatkowo otrzymają e-booki i e-prenumeraty DGP. Nagrody zostaną przesłane do 13 maja na adresy e-mail, z których zostały nadesłane zgłoszenia.

Redakcja „Dziennika Gazety Prawnej”

2018-08-02T07:05:38+00:00 10 czerwca 2014|