Fundacja Ukryte Skrzydła

Fundacja Ukryte Skrzydła działa w Nowej Hucie, największej dzielnicy Krakowa. Poprzez twórczość rozwiązuje problemy społeczne. Działa w myśl zasady, że każdy ma ukryte skrzydła – potencjał który tkwi człowieku.

Szeroką ofertę Fundacja kieruje do tych którzy ukończyli 50 r. ż. „Rozmowy o zdrowiu” to spotkania z lekarzami, którzy przybliżają temat profilaktyki i postępowania w chorobie. Rozmowy prowadzi Jerzy Fedorowicz. Najbliższa odbędzie się 11 XII o 19-tej w Klubie Fruwająca Ryba, os. Na Skarpie 35. Gościem będzie prof.  Lucyna Mastalerz, pulmonolog i alergolog. Projekt sfinansowano ze środków PZU, dzięki czemu zapewniany jest poczęstunek, a wstęp jest bezpłatny.

 

Ponadto w Klubie, we wtorki o 15.30 spotykają się członkowie Seniorskiego Klubu Wolontariusza. W rodzinnym klimacie można porozmawiać, zagrać w szachy, obejrzeć film, skorzystać z komputera. Organizowane są wieczory z poezją i muzyką – 13 I gościem będzie Tomasz Żółtko. Wstęp na wszystkie zajęcia jest bezpłatny.

Dla tych, którzy stawiają na edukację Fundacja przygotowała kursy – angielski na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym oraz kurs obsługi komputera. „Są jeszcze 4 miejsca na zajęciach komputerowych, można też dołączyć do grup językowych. Planujemy zajęcia gimnastyczne. Czekamy na zgłoszenia.”  – mówi Paulina Plucińska, koordynatorka szkoleń z Fundacji Ukryte Skrzydła.

Rozwijać się, tworzyć i spełniać marzenia można w każdym wieku – Fundacja zaprasza wszystkich którzy myślą podobnie.

2018-07-19T09:21:10+00:00 4 grudnia 2014|