EcoFamily – V Targi Ekologia dla Rodziny

Ekologia na topie
V Targi Ekologia dla Rodziny ECOFAMILY
od 30 do 31 stycznia 2016

Moda na spodnie-dzwony, długie brody u panów lub robienie zdjęć jedzenia przemija zazwyczaj po jednym sezonie. Trend na ekologię w codziennym życiu na szczęście utrzymuje się od wielu lat. Grono miłośników zdrowej żywności czy produkty przyjazne naturze rośnie, dlatego wystawy skierowanej do tej grupy nie mogło zabraknąć w Targach Kielce. Targi ECOFAMILY – Ekologia dla Rodziny to ważny punkt w kalendarzu dla wszystkich, którzy ekologię traktują priorytetowo.Targowe stoiska wypełnią ekologiczna żywność, odzież i kosmetyki; nie zabraknie również innowacyjnych, ekologicznych rozwiązań dla domu czy też szerokiej oferty ekologicznych gospodarstw rolniczych. Na najmłodszych będą czekały przyjazne dla środowiska zabawki.

Podczas poprzedniej edycji ECOFAMILY swoją ofertę prezentowało 140 firm z Polski i Niemiec. Zwiedzający mogli także skorzystać z zajęć w trakcie nietypowych warsztatów – z powroźnictwa, wikliniarskich czy ceramicznych. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się pokazy tłoczenia soków i pieczenia chleba. Nie lada gratką dla wszystkich fanów sportu było spotkanie z siatkarzami Effektora Kielce i piłkarzami Korony Kielce. W specjalnie przygotowanej do pokazów kulinarnych Strefie Vip gotowali przedstawiciele Korony Kielce i Effektora. Wszystkie ekologiczne produkty potrzebne kucharzom dostarczyli wystawcy targów ECOFAMILY, a dobrymi radami gotującym sportowcom służył profesjonalny i doświadczony kucharz.

 

Podczas targów ECOFAMILY wyłoniono także zwycięzców konkursu na najlepszy Eko-Sklep. Targom EcoFamily towarzyszyła konferencja „Rolnictwo ekologiczne – nowe perspektywy” współorganizowana przez partnerów targów: Ekogwarancja PTRE, Polskie Towarzystwo Rolników Ekologicznych oraz Stowarzyszenie Polska Ekologia

V edycja Targów ECOFAMILY odbędzie się od 30 do 31 stycznia 2016 roku. Więcej informacji na stronie internetowej targów.

2018-07-17T12:05:41+00:00 22 stycznia 2016|