XII FORUM MŁODEJ LOGISTYKI

Forum Młodej Logistyki WarszawaForum Młodej Logistyki – najstarsza, najciekawsza i na najwyższym poziomie merytorycznym konferencja logistyczna w kraju. Studenckie Koło Logistyki Stosowanej na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej po raz kolejny zaprosiło wszystkich miłośników branży TSL na XII Forum Młodej Logistyki oraz Logistyczne Targi Pracy.  W dniach 7-8 marca 2013 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej spotkali po raz kolejny środowiska studenckie z całej Polski,  najbardziej wpływowi przedstawiciele firm branży TSL oraz zaproszeni goście. Tradycją już jest, że na wiosnę, podczas wspólnej debaty mają oni możliwość skonfrontować wiedzę wyniesioną z akademickich murów z praktyką i rzeczywistością biznesową.

Dzień pierwszy konferencji miał charakter rywalizacji między studentami. Najbardziej aktywne koła naukowe z Polski i z zagranicy walczyły o tytuł najlepszego młodego logistyka. Następny dzień ma formę warsztatową. Oferta obejmuje case study, panele dyskusyjne oraz warsztaty organizowane przez firmy z nami współpracujące oraz zaproszonych gości.

Logistyczne Targi PracyPodczas pierwszego dnia XII FML-u odbyły się również Logistyczne Targi Pracy w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej. Była to doskonała okazja do spotkania z osobami zainteresowanymi rynkiem pracy w sektorze transportu, spedycji i logistyki. Po wielkim sukcesie poprzednich edycji, ponownie można było spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami branży logistycznej, w wśród których znajdą się m.in. operatorzy logistyczni, firmy transportowe oraz dostawcy sprzętu logistycznego i rozwiązań informatycznych. W zeszłym roku w targach udział wzięło  ponad 1500 gości.

MM_Damian 2018-08-07T10:30:38+00:00 1 września 2012|