Targi artykułów dziecięcych i zabawek

11-12 czerwca 2016 r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się największe w województwie śląskim wydarzenie skierowane do Rodziców, Opiekunów i wszystkich dopiero przygotowujących się do pełnienia tych ról, a także osób zawodowo zajmujących się dziećmi. Zarówno Rodziny, jak i reprezentanci placówek edukacyjnych: żłobków, przedszkoli i szkół, spotkają się w czerwcu z przedstawicielami branży dziecięcej, aby zapoznać się z nowościami rynkowymi i wziąć udział w szaleństwie przedwakacyjnych zakupów.
Do udziału w Targach Rodzice i Dzieciaki organizator zaprasza producentów i dystrybutorów m.in.: odzieży i obuwia, tekstyliów i akcesoriów, wózków, fotelików i urządzeń elektronicznych, artykułów kosmetycznych, pielęgnacyjnych i farmaceutycznych, mebli, zabawek, gier planszowych, puzzli, klocków i lalek.

Celem wydarzenia jest przekazanie Rodzicom i Opiekunom wiedzy oraz umiejętności, które pozwolą im stworzyć szczęśliwą rodzinę oraz umożliwią prawidłowy i zrównoważony rozwój ich dzieci. Bycie Rodzicem to jedna z najważniejszych życiowych ról! Przygotuj się do niej podczas licznych szkoleń, warsztatów i spotkań z doświadczonymi fachowcami. O jakość spotkań towarzyszących Targom zadbają uznani eksperci z różnych dziedzin: psychologii rozwojowej, pedagogiki, fizjoterapii, logopedii, czy trenerzy rozwoju osobistego.

Aby wybrać się na Targi: POBIERZ ZAPROSZENIE

Więcej

www.facebook.com/rodziceidzieciaki

2018-07-17T10:15:10+00:00 18 kwietnia 2016|