Portal Supernauczyciel.pl

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „Supernauczyciel” oraz portal Supernauczyciel.pl to efekt naszej znajomości realiów szkolnych i diagnozy potrzeb nauczycieli.


Oferujemy warsztaty, szkolenia i materiały dydaktyczne tworzone przez ludzi, którzy z pasją uczą i wychowują – pedagogów z wieloletnią praktyką, cenionych edukatorów i terapeutów. Dzielimy się pomysłami na ciekawe i wartościowe godziny wychowawcze, poradami, jakie tematy poruszyć podczas spotkań z rodzicami i jak zbudować dobre relacje z klasą i w klasie. Polecamy również materiały, które ułatwią realizację nowych wytycznych MEN, na przykład dotyczące uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, inspirujące pomysły na projekty edukacyjne, scenariusze imprez i inscenizacji szkolnych.

Organizujemy w Warszawie szkolenia otwarte, na które można się zgłaszać indywidualnie. Przyjmujemy także zamówienia na organizację szkoleń w placówkach oświatowych. Prowadzimy szkolenia e-learningowe na platformie edukacyjnej: http://supernauczyciel.moodle.org.pl. Wystawiamy zaświadczenia o udziale w szkoleniach.

2018-07-17T12:18:03+00:00 5 listopada 2015|