Jak zagospodarować odpady?

Międzynarodowe Targi Ochrony ŚrodowiskaNa to pytanie będzie można uzyskać odpowiedź na targach Poleko i Komtechnika, które odbędą się w dniach 7-10 października w Poznaniu. Podczas 4 dni zostaną zaprezentowane nowe technologie odzysku i przetwarzania odpadów, w tym sprzęt komunalny. Nie zabraknie także debat z ekspertami, wymiany doświadczeń i poszukiwania nowych rozwiązań podczas warsztatów, m.in. Forum Recyklingu.

 

Targi Ochrony Środowiska Poleko

To będzie jubileuszowa 25. edycja POLEKO. W ramach Salonu Recyklingu, który dedykowany jest branży gospodarowania odpadów, prezentowana jest oferta producentów i dystrybutorów maszyn, urządzeń oraz oprogramowania dla branży gospodarki odpadami (m.in. papier, karton, plastik, guma, szkło, drewno, metale żelazne i nieżelazne, materiały budowlane z rozbiórki, złom samochodowy).

W tym roku na Poleko na ekspozycji zobaczyć będzie można rozwiązania firm m.in. Agrex Eco, Arcon Serwis, Aventek, Bax Baumaschinen, Equipo, Haas Recycling, Hammel, Horstmann, HSM Polska, Lindner Recyclingtech, MT Recykling, Paal, Pellenc, Sutco Polska, Tomra Orwak, Tomra Storting, Untha, Vecoplan. Na targach obecne też będą wszystkie znaczące firmy oferujące pojemniki na odpady: 4M (Weber), Contenur, ESE, Meva-Pol, Sulo, swoją obecność planuje również SSI Schaefer.

Warto dodać, że Salon Recyklingu to jedna z największych przestrzeni specjalnych na Poleko. W ubiegłym roku wzięło w nim udział ponad 200 firm z branży gospodarki odpadami i recyklingu (prawie5 000 m2ekspozycji targowej).

Salon uzupełnia Forum Recyklingu – specjalny cykl trzydniowych warsztatów, poruszający tematykę powtórnego wykorzystania materiałów oraz zmniejszenia produkcji odpadów.

 

Ekspozycję targów Poleko dopełnia oferta targów Komtechnika – tu również będziemy mogli zapoznać się z rozwiązaniami z zakresu zagospodarowania odpadów. Na stoiskach wystawców zobaczymy ofertę najnowszego sprzętu komunalnego do zagospodarowania oraz unieszkodliwiania odpadów komunalnych.Targi Ochrony Środowiska Poleko

Targi Poleko Co roku na targi Poleko i Komtechnika przyjeżdża kilka tysięcy wytwórcy odpadów komunalnych i niebezpiecznych oraz producenci komponentów z odpadów, zakłady utylizujące, składujące i przetwarzające odpady, oczyszczalnie ścieków, przedsiębiorstwa gospodarki komunalnej, elektrociepłownie, zakłady przemysłowe, przedstawiciele administracji publicznej oraz gminne organizacje gospodarki odpadami.

 

W ubiegłym roku w poszukiwaniu najnowszej oferty i wiedzy o bieżących trendach do Poznania przyjechało 21 630 specjalistów.Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Poleko

Warto zarezerwować termin 7-10 października, by zobaczyć w Poznaniu pełny przegląd polskich i zagranicznych marek z zakresu ekologii.

Więcej informacji na www.poleko.mtp.pl oraz na www.komtechnika.pl

MM_Damian 2018-08-08T06:49:01+00:00 23 lipca 2012|