Reklama w czasopiśmie Logistka Odzysku 2018-05-16T13:00:55+00:00

Cennik reklam w czasopiśmie

 

Reklamy w kolorze (CMYK)
1/4 strony reklamy 1 200 zł
1/3 strony reklamy 1 600 zł
1/2 strony reklamy 2 000 zł
1/1 strony reklamy 3 600 zł
IV okładka 4 500 zł
III okładka 3 900 zł
II okładka 4 100 zł
I okładka (2/3 strony)ł 6 900 z
1/1 strona artykułu sponsorowanego 3 400 zł

 

Reklamy w czarnobieli (K) lub w dwóch kolorach (K+1**)
1/4 strony reklamy 840 zł
1/3 strony reklamy 1 120 zł
1/2 strony reklamy 1 400 zł
1/1 strona reklamy 2 520 zł
Artykuł sponsorowany 2 380 zł
Insert*** 2 500 zł
Drobne ogłoszenie (moduł 8x4cm) 250 zł

 

** dodatkowy kolor jest obligatoryjny w danym numerze i wybierany przez wydawnictwo
*** niestandardowe formy insetów, wybranie miejsca insertowania, foliowanie – podlegają dodatkowej opłacie, ustalanej indywidualnie

PROPOZYCJA STAŁEJ WSPÓŁPRACY WYDAWNICZO-MERYTORYCZNEJ W ZAKRESIE PROMOWANIA ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

Korzyści z zamieszczania reklam i artykułów w „Logistyce Odzysku”

 1. „LOGISTYKA ODZYSKU” to profesjonalny, praktyczny przewodnik po produktach, procesach i technologiach stosowanych w ochronie środowiska, przeznaczony dla ludzi związanych z branżą.
 2. Imienne dotarcie do osób podejmujących decyzje o zastosowaniu Twoich produktów lub technologii, co zwiększa szanse zakupu oferowanych przez Ciebie rozwiązań.
 3. Dotarcie do środowiska opiniotwórczego w branży, co podnosi prestiż Twojej firmy.
 4. Grupa dotarcia to m.in.: firmy wprowadzające na rynek produkt w opakowaniu, producenci opakowań, importerzy oraz firmy wewnątrzwspólnotowego nabycia opakowań, eksporterzy oraz firmy wewnątrzwspólnotowej dostawy opakowań oraz produktów w opakowaniach, firmy logistyczne, poszukujące innowacyjnych rozwiązań w logistyce, przedsiębiorcy, pragnący prowadzić z korzyścią gospodarkę odpadami w firmie, kadra zarządzająca, która chce prowadzić firmy zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju, księgowi, inspektorzy BHP, technolodzy produkcji, specjaliści ds. ochrony środowiska, właściciele i prezesi i managerowie firm i przedsiębiorstw.
 5. Dotarcie do jednostek samorządu terytorialnego (2730 jednostek na terenie kraju) oraz osób decyzyjnych z Ministerstwa Środowiska, co zwiększa pozytywny wizerunek Twojej firmy oraz umożliwia przystąpienie do przetargów publicznych.
 6. Osiągnięcie wymiernych korzyści finansowych dzięki obecności Twojej reklamy przy prezentowanych rozwiązaniach z zakresu ochrony środowiska.
 7. Obecność na wyższych uczelniach technicznych i bibliotekach technicznych, gdzie wykładowcy i studenci już na etapie nauki poznają wysoką jakość Twoich produktów i technologii oraz poziom Twojej świadomości ekologicznej.
 8. Utrwalenie pozytywnego wizerunku Twojej firmy w jedynej na rynku europejskim publikacji o procesach i technologiach z zakresu logistyki odzysku.
 9. Zamieszczenie reklamy w jedynej takiej nowości wydawniczej na rynku polskim, która w błyskawicznym tempie zyskuje popularność i prestiż.
 10. Dotarcie z reklamą do bardzo szerokiego spektrum przedsiębiorców i decydentów, również dzięki patronatowi czasopisma nad kilkudziesięcioma najważniejszymi wydarzeniami i konferencjami branżowymi w kraju i za granicą.

Statystyki

Edycja: kwartalnik (4 wydania w roku)

Wydawca: M&M Consulting – doradztwo w zakresie ochrony środowiska

Misją publikacji jest aktywne uczestniczenie w samokształceniu świadomości ekologicznej w Polsce i Europie oraz prezentowanie najnowszych rozwiązań w tym zakresie.

Tytuł „LOGISTYKA ODZYSKU” jest przygotowany na zamówienie konkretnej grupy odbiorców: nakład, format, zawartość merytoryczna, język komunikacji, mała ilość reklam.

Dostępność: w dobrych salonach prasowych oraz on-line.

Oferujemy bezpośredni aktywny kontakt z grupą ponad 15.000 profesjonalistów z branży, dla których tytuł jest praktycznym narzędziem pracy:

 • ponad 98% czytelników jest aktywnych zawodowo;
 • ponad 90% czytelników jest w przedziale wieku 35-65 lat;
 • ponad 85% czytelników posiada wyższe wykształcenie branżowe;
 • ponad 50% czytelników to decydenci w zakresie zakupu Twoich produktów lub zastosowania Twoich technologii.