Forum BDO 2022-08-12T06:10:33+00:00

FORUM BDO II edycja
Termin: 07.09.2022 r., godz. 9:00-12:45

Spotkanie w formie on-line na platformie ClickMeeting

FORUM BDO – jedyne miejsce spotkania i wymiany informacji o Bazie BDO przez przedstawicieli użytkowników bazy ze strony przedsiębiorców (specjalistów firmy Project Zero Waste Sp. z o. o.) oraz przedstawicieli instytucji. Spotkanie organizowane jest w formie kilkugodzinnych spotkań online na których poruszone zostają tematy związane z Bazą danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarowaniu odpadami.

 

Tematem tytułowym drugiego Forum będzie ROP (Rozszerzona Odpowiedzialność Producenta) i SUP (Single Use Plastics) – nowe obowiązki przedsiębiorców i wpływ przepisów na bazę BDO. W kolejnych kwartałach planowana jest kontynuacja cyklu omawiającego sytuację praktyczne, problematyczne i ich rozwiązania, a także planowane nowelizację bazy BDO, do których będą musieli dostosować się przedsiębiorcy.

 

KOSZT SZKOLENIA: 200 zł netto

Formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać na adres e-mailowy: szkolenia@projectzerowaste.pl

Dla klientów Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. oraz Project Zero Waste Sp. z o.o. – udział bezpłatny, więcej informacji pod adresem e-mailowym: szkolenia@projectzerowaste.pl oraz numerem telefonu: 690 386 267.