Fair Play dla M&M Consulting!

Logo programu przedsiębiorstwo Fair Play.16 listopada 2018 roku odbyła się Wielka Gala Finałowa programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” w Międzynarodowym Centrum Targowo – Kongresowym. Podczas uroczystości firma M&M Consulting została niezwykle wyróżniona. Otrzymała tytuł DEBIUT FAIR PLAY oraz Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play 2018” potwierdzając tym rzetelne i etyczne postępowanie w relacjach z przedsiębiorcami, kontrahentami, pracownikami oraz instytucjami państwowymi.

Firma M&M Consulting została wpisana do Złotej Księgi „Przedsiębiorstw Fair Play” 2018. Dzięki możliwości legitymowania się znakiem „Przedsiębiorstwo Fair Play” firma znacząco podniosła prestiż firmy zarówno na rynku ogólnopolskim jak i światowym.

Idea programu narodziła się w 1997 roku. Była to próba opracowania kodeksu etyki postępowania przedsiębiorstw w zakresie etycznej odpowiedzialności biznesu. Firmy, które zgłaszają swój udział w programie poddawane są szczegółowym badaniom wiarygodności i rzetelności prowadzonym przez niezależnych ekspertów – przedstawicieli administracji i samorządów, banków, instytucji finansowych, organizacji przedsiębiorców i ZUS –  na szczeblu regionalnym oraz ogólnopolskim. Kapituła programu przyznając wyróżnienia potwierdza, że przedsiębiorstwa – laureaci, respektują na co dzień wartości etyczne, przestrzegają zobowiązań w kontaktach z kontrahentami, pracownikami oraz wywiązują się ze zobowiązań podatkowych, a także wspierają działalność lokalnej społeczności, w której funkcjonują.

 

2018-12-13T09:54:07+00:00 16 listopada 2018|